KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10245449
nr 1024 5449
Träsnitt
signerad, Hundar, motivet: 19x24
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:07:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr