KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10245449

nr 1024 5449

Träsnitt

signerad, Hundar, motivet: 19x24

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 mars 2016
kl 20:07:42